Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

ВІДОМОСТІ ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Дошкільний навчальний заклад (ясла –садок) №2 «Ятранчик»

25006, м. Кропивницький, вул. Шевченка, 41а,  тел. 32-09-33

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Директор закладу:

Блакитна

Анжела Миколаївна

Власник:

Кропивницька міська рада

Спеціалізація:

Дошкільна освіта

Штатна чисельність:

39,58працівників (35 осіб станом на 05.09.2023 року)

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок)№2 «Ятранчик» був створений у 1976 році для забезпечення дошкільною освіти дітей віком від 2.0 до 7 років.

Головною метою у освітнього процесу дошкільного закладу є системний підхід до формування цілісної дитячої особистості  , задоволення потреб у вихованні, навчанні та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового, естетичного, патріотичного і морального розвитку. Заклад організовує освітній процес за програмою Дитина. Надання пріоритетних напрямам роботи насамперед забезпечує формування в дошкільнят готовності та здатності здобувати знання самостійно протягом усього життя  та створення найкращих умов для всебічного самовияву і розвитку здібностей дітей.

Удосконалюваєм роботу щодо форми активності та основ модернізації системи фізичного виховання через різні форми активності та основ валеологічної культури. Зміцнення здоров’я дітей та організація безпеки життєдіяльності.                                                                                                                                                                                                                               Працюємо над формуванням національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом створення відповідних умов для розвитку духовно-моральних якостей, емоційно -ціннісного ставлення дітей до рідного краю, Батьківщини.

Серед педагогічних працівників:

звання «Вихователь-методист» – 1

вища кваліфікаційна категорія – 3

спеціалісти І кваліфікаційної категорії – 1

спеціалісти ІІ кваліфікаційної категорії – 2

спеціалісти - 9

Діяльність закладу  спрямована на  співпрацю із батьками вихованців через організацію зворотного зв’язку дитячого садка і сім’ї, щодо виховання здорової, соціально-адаптованої та всебічно розвиненої дитини дошкільного віку.

Багато уваги приділялось розвиток професійної компетентності педагогічних працівників ,підвищенню рівня фахової майстерності педагогів це є курсова перепідготовка.  Самоосвіта педагогів – була провідною формою вдосконалення професійної компетентності педагогів та полягала в засвоєнні, оновленні, поширенні та поглибленні знань, узагальненні досвіду шляхом цілеспрямованої роботи.

З  початку військової агресії в Україні наш заклад дошкільної освіти        перевели в режим пункту тимчасового прийому внутрішньо-переміщених осіб. Під час воєнного стану заклад  допомагав   внутрішньо-переміщеним особам в розміщенні людей, з 25.02.2022р. по 03.05.2022р. прийняли до 600 осіб. З початком навчального процесу продовжували  допомагати дітям ВПО надавали їм індивідуальну та психологічну допомогу. Брали участь в благодійних ярмарках,  де кошти спрямовували на  потребу ЗСУ також відвідували в госпіталі поранених військових: з малюнками від дітей та смаколиками.

Працівники закладу приймали участь в благодійних заходах:

-«День піжам» від фундації  Дім Рональда МакДональда в України, допомога важкохворим дітям;

-«Разом до перемоги» від Кропивницької філармонії та благодійного фонду «Полк Святослава Хороброго»;

-організували збір  макулатури і вилучені гроші перерахували на потреби ЗСУ;

-організували збір пластикових кришечок та прийняли участь в акції «Кришечки-здавайтеся» .

ДНЗ № 2 «Ятранчик» є комунальною власністю територіальної громади міста Кропивницького. Фінансується за рахунок коштів міського бюджету У закладі створено необхідні умови для освітнього процесу: функціонує 6  вікових груп одна із них логопедична.

В закладі наявні 2 найпростіших укриття на 85 осіб.

Матеріальна база закладу:

- 6 обладнаних за сучасними вимогами групових приміщень;

- музична зала;

- кабінет вчителя-логопеда;

- медичний блок;

- спортивний майданчик;

- ігрові майданчики для кожної вікової групи;

-харчоблок відремонтовано у 2021році.

В закладі наявні:  4 ноутбуки,  3 принтера, 1 БФП, 3 телевізори. Заклад підключено до інтернету та має Wi-Fi зону. В приміщені харчоблоку встановлено нове обладнання(плити, вентиляційна  система, м’ясорубка, машина для переробки овочів, ваги електроні ).