Наш колектив

Виховання міцного, фізично підготовленого підростаючого покоління є одним з найважливіших завдань в системі національної освіти.

Сьогодні основною турботою дорослих, має бути прояв максимальної людяності, захист дітей, забезпечення їхнього конституційного права на здоров’я і повноцінне життя.

Фізично здорова дитина – це здорова психіка, здорова духовність і достатній обсяг набутих знань.

«… турбота про здоров’я – це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили». (В.О.Сухомлинський)

Завдання закладу спрямовані на створення сприятливих умов для повноцінного дошкільного дитинства, формування основ базової культури особистості, розвиток психічних і фізичних якостей, гуманних взаємин у дитячому колективі, підготовка дітей до життя в сучасному суспільстві.

Основним акцентом у навчально-виховній роботі закладу є максимальна гуманізація педагогічного процесу, яка сприяє позитивному результату у засвоєнні дітьми знань, умінь навичок, у готовності до шкільного навчання дітей – випускників, відповідно до вимог Базового компонента .

Учасниками, помічниками всіх наших задумів та починань є батьки вихованців.

Зусиллями колективу дошкільного навчального закладу та батьків створено здоров’язберігаючий і освітній простір, який забезпечує атмосферу комфорtтного особистісного зростання малечі.

З ВАШИМИ ДІТЬМИ ПРАЦЮЮТЬ:

Вихователь: Соболь Наталія Олександрівна

Вихователь: УПАРЕНКО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА