Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти

Освітня програма для дітей від 2 до 7 років "Дитина" 2020р.видання (оновлена)

Головна  мета дошкільної освіти в Україні - створити сприятливі умови для особистісного становлення дітей, забезпечити їх збалансований розвиток, узгодженність у житті основних тенденцій до самореалізації, саморозвитку та самозбереження, формування життєвої компетентності, розвитку ціннісного ставлення до світу природи, культури, людей, самих себе.

Організація освітньої діяльності в дошкільному навчальному закладі у

2023/2024 навчальному році здійснюється відповідно до:

·      Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»

·      Базового компоненту дошкільної освіти

·  Указу Президента України від 18.05.2019№286/2019 «Про стратегію   національно-патріотичного виховання дітей та молоді »

·  Концепції національно-патріотичного виховання  (у редакції наказу МОН України від 29.07.2019 року №1038)

·  Положення про дошкільний навчальний заклад (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року №86)

·  Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234)

·  Гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності (затверджено наказом МОН України від 20.04.2015 № 446)

·  інших  нормативно-правових актів.